STARTO NASDYSKOGRAFIATEKSTY PIOSENEKGALERIA ZDJECKSIEGA GOSCILINKIKONTAKT
Panel Admina | Hasło:

O Nas
Skład Zespołu
Bernard Kurzawa - Beny Imie & Nazwisko - Nick: Bernard Kurzawa - Beny
Funkcja w zespole: gitara, vocal
Kilka informacji o Bernardzie: uwielbia komponować muzykę i pisać do niej teksty. Muzyka jaką tworzy przykuwa uwagę słuchaczy swą głębią i autentyzmem. Jej niepowtarzalne brzmienie wspomaga głos Bernarda. Sprawia on również, że wszystkie utwory są łatwo rozpoznawalne. Bernard jest także wielkim fanem filmów wszystkich gatunków oraz komiksów. Ma dosyć sporą kolekcje którą zbiera już od najmłodszych lat. Zbiera również wszelkiego rodzaju publikacje na temat lidera legendarnej grupy Nirvana - Kurta Cobaina. Chyba nie ma na Polskim rynku książki na temat tej grupy i jego lidera której by Beny nie posiadał w swej cennej kolekcji.

Tomasz Stanicki - Tomas Imie & Nazwisko - Nick: Tomasz Stanicki - Tomas
Funkcja w zespole: bas
Kilka informacji o Tomku: Tomek to muzyk poszukujący mozolnie nowych muzycznych rozwiązań, co ludzie z nim współpracujący już zaakceptowali. Konsekwencja w działaniu i pracowitość to znaki rozpoznawcze Tomka. Przygoda z gitarą, rozpoczęła się dla niego przed dziesięcioma laty, trwa nadal i przynosi mu wiele radości i satysfakcji.

Mariusz Pawłowski - Buła Imie & Nazwisko - Nick: Mariusz Pawłowski - Buła
Funkcja w zespole: perkusja
Kilka informacji o Mariuszu: Mariusz nie ukrywa, że muzyka jest jego wielką pasją a granie przynosi mu niesamowitą radość i frajdę praktycznie każdą wolną chwile spędza na graniu i doskonaleniu swoich umiejętności W Requiem odnajduje relaks, radość oderwanie od rzeczywistości. Perkusja pozwala mu rozładować energie, odreagować stres, Mariusz jest fanem piłki nożnej, sam udziela się również jako gracz, ale najczęściej jest to w formie, konsola, fotel i pilot w ręce.
Historia Kapeli
Requiem Kapela powstała w czerwcu 2000 roku i od tego właśnie roku funkcjonuje pod obecną nazwą - REQUIEM.
Nazwy zespołu zmieniały się dość często były to np. (Killers, Shaman, the Grunge).
Inicjatorem powstania zespołu był Bernard Kurzawa - wokalista, gitarzysta oraz autor muzyki i tekstów.
Do współpracy zaprosił Mariusza Pawłowskiego, przyjaciela jeszcze z czasów szkoły podstawowej. Co ciekawe Bernard zaczynał swą przygodę z muzyką jako perkusista, a Mariusz jako gitarzysta. Pierwszy wspólny koncert zagrali w 1997 roku będąc jeszcze w technikum. Wtedy zespół nazywał się jeszcze MAKE MY DAY. W listopadzie 2006 roku do zespołu dołączył Basista Tomasz Stanicki. Tomek już wcześniej współpracował z Mariuszem w różnych projektach muzycznych. Teraz, we trójkę, tworzą jeden z najlepszych zespołów prezentujących, nieco zapomniany, grunge w Polsce.

Atmosfera w zespole zawsze była bardzo dobra. Wciąż nastawieni na sukces nie tracą poczucia humoru. Spięcia prawie się nie pojawiają (no chyba, że bak w samochodzie okazuje się pusty, jest środek nocy, a do najbliższej stacji jest 5km.).
Marzeniem zespołu jest koncert na wielkiej scenie dla ogromnej rzeszy fanów. Chcieliby wspólnie z nimi zagrać i zaśpiewać wszystkie kawałki.
Muzyka zespołu jest bardzo zróżnicowana. Nie brakuje w niej ciężkich rockowych dźwięków, grune`owych riffów jak i melodyjnych spokojnych ballad. Najtrafniejszym określeniem będzie więc grunge. Zespół czerpie inspiracje z takich zespołów jak NIRVANA, ALICE IN CHAINS, SOUNDGARDEN, GREEN DAY.
Muzycy z Requiem mają jednak własny pomysł na muzykę. Ich twórczość cały czas ewoluuje, można powiedzieć że odnaleźli własny niepowtarzalny styl i stają się dzięki niemu szybko rozpoznawalni.
MANAGEMENT REQUIEM:KONCERTY
Management Requiem.
ZAPROSZENIA NA KONCERTY-IMPREZY-PROMOCJA ZESPOLU.itd.
Kontakt z:
Tomasz Stanicki
Tel.502988494
E-mail: floorer@o2.pl
Gadu Gadu: 1234110
Requiem na Myspace Requiem na Youtube Requiem na Naszej-Klasie Silesian


Created by Najlepsi.eu | Copyright © 2007 by REQUIEM | All rights reserved | Hosted by Bulwaria.info